Visos parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos

Kava be kofeino

Nemėgstantiems ar vengiantiems energetinio pliūpsnio organizme – kava be kofeino!
Kava užkariavo pasaulį savo stipriu aromatu ir puikiu skoniu. Daugelis ją vertina ir dėl kofeino naudos organizmui, tačiau ne visuomet jis teigiamai veikia sveikatą. Kartais gydytojai sako, kad kava be kofeino yra sveikesnė.

Kava be kofeino

Žinoma, kad daugelis negalėtų atsisakyti mėgstamos kavos puodelio, bet kartais ją reikia pakeisti tokia, kuri savo sudėtyje neturi kai kurių cheminių medžiagų. Tai tarsi ritualus, kuris suartina šeimos narius ar draugus, kurie šnekučiuodamiesi mėgaujasi šiuo gėrimu. Mes taip pripratome prie jos, kad pagalvojus apie jos atsisakymą sunku susitaikyti su šia mintimi.
Kofeinas randamas ne tik kavoje, bet ir arbatoje, šokolade ar tonizuojančiuose gėrimuos. Kartais jo išvengti labai sudėtinga, todėl mums siūlomi produktai, kurių sudėtyje jo beveik nėra. Labai svarbu turėti saiką ir mėgautis keliais puodeliais per dieną, tuomet nebus sveikatos sutrikimų. Senjorams, kurie turi nusiskundimų dėl sveikatos reikėtų atsisakyti kavos. Jei ji vartojama daugelį metų, tai priimti tokį sprendimą gali būti labai sudėtinga. Juk kasdien kartojami veiksmai tampa įpročiu, o vieną dieną imti ir jį pamiršti visiems laikams gali būti per sunku. Štai tokiu atveju siūloma įprastą kavą keisti į tą, kuri neturi savo sudėtyje kofeino. Tokios pačios rekomendacijos galioja ir moterims, kurios įprastai negali pradėti dienos be puodelio kavos, tuomet, kai jos laukiasi vaiko. Nors mokslininkai ir gydytojai neturi įrodymų apie kofeino žalą, tačiau perspėja tuos, kurie kenčia nuo nemigos, padidėjusio kraujo spaudimo ar kitokių negalavimų, kurie gali būti susiję su kofeino vartojimu. Jiems geriau negerti kavos arba vartoti tik be kofeino.
Neverta nuogąstauti, kad kava, kuri neturi kofeino bus prasto skonio. Ji gaminama iš tų pačių kavos pupelių, tik jos pirmiausia yra veikiamos vandens garais ar vandeniu ir vėliau pašalinamas kofeinas. Tuomet jos gerai išdžiovinamos ir jau yra tinkamos naudojimui. Verta žinoti, kad net ir po apdorojimo jose lieka nedidelis kiekis kofeino. Tiesa, aromatas tokio gėrimo bus ne toks stiprus, kaip įprastos, tačiau gamintojai prideda įvairių priedų ir jos aromatas tampa toks pat puikus.

Atraskite originalią kavą:

DALLMAYR kava;

JACOBS kava;

Kavos gėrimas daugelį šimtmečių buvo tarsi energijos užtaisas. Jo teigiamos savybės ir skonis pakerėjo milijonus žmonių visame pasaulyje. Dabar be kavos sunku net akimirką pagalvoti, kad jos galėtų nebūti, o kava be kofeino puiki išeitis visiems, kurie priklausomi nuo jos gėrimo.

0
    0
    Mano krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į e.parduotuvę