Visos parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos

Dallmayr kava

pupeliu_kava_dallmayr_ethiopia_500g  pupeliu_kava_dallmayr_prodomo_500g  pupeliu_kava_dallmayr_espresso_grande_1kg  pupeliu_kava_dallmayr_espresso_doro_1kg

pupeliu_kava_dallmayr_crema_doro_1kg  malta_kava_dallmayr_250g  malta_kava_dallmayr_ethiopia_500g  malta_kava_dallmayr_classic_500g

malta_kava_dallmayr_500g

Dallmayr kava

Išskirtinė rūšis tarp lyderių pasaulyje – Dallmayr kava
Kava pasaulinėje rinkoje daugelį metų užima garbingą pirmaujančią vietą. Milijonai žmonių negali pradėti dienos be jos puodelio. Tikri kavos mėgėjai puikiai žino kas yra tikrai gera kava. Europoje pirmauja gurmanams skirta Dallmayr kava.Mūsų skonio supratimas skiriasi nuo, pavyzdžiui, arabų. Tuose kraštuose vertinama labai stipri juoda kava, kuri mums yra neįprasta ir neskani. Europiečiai vertina stiprų aromatą, bet skonis turi būti ne per stipriausias. Ar žinote, kiek daug reikia išmanyti apie kavą ir jos gaminimo būdus tam, kad turėti geros kavos puodelį? Dažnai nusiperkame ne itin skanią kavą, todėl verta žinoti pagrindinius kriterijus tam, kad išsirinkti tinkamiausią rūšį.
Renkantis naują kavą reikia žinoti apie kavos rūšis. Jų yra daug, tačiau niekuomet neapsigausite, jei pirksite Arabika. Tai populiariausia kavos pupelių rūšis visame pasaulyje. Puodelis kavos iš šių pupelių bus aromatingas ir švelnaus skonio, tad patiks net ir tiems, kurie itin retai geria kavą. Rinkoje taip pat populiari Robusta, kuri aromatu ir skoniu nusileidžia Arabikai, bet turi kelis kartus daugiau kofeino. Dėl šių savybių ji turi kartumo skonį. Parduotuvių lentynose toks didelis pasirinkimas, kad galite pasimesti. Nežinant, ko norite, galite pirkti kavą, kurioje yra tiek vienos, tiek ir kitos rūšies kavos pupelių.
Ne tik kavos pupelių rūšis lemia skonį ir kvapą. Tai priklauso ir nuo skrudinimo. Vertinantys stiprų skonį ir ieškantys kartumo renkasi stipriai skrudintas pupeles, o jeigu norisi labai švelnaus skonio ir gero kvapo, tai rinkitės lengvai skrudintas. Pastarosios ypatingai tinka rytinei kavai, kurią mėgstama balinti su pienu. Pats populiariausias skrudinimo būdas – vidutinis. Iš tokių pupelių išvirta kava pasižymi stipriu skoniu, o aromatas yra saldus ir sodrus. Tai universalumas, kuris patinka daugeliui pirkėjų. Tokios rūšies pupelių yra daugiausia, nes jos yra perkamiausios.
Dallmayr kava pasižymi aukščiausia kokybe, todėl jos stiprus aromatas ir ypatingas skonis su švelniai išreikštu rūgštingumu vertinamas daugelyje šalių. Šis prekinis ženklas yra vienas iš geriausių Europoje. Pasirinkimas labai didelis, todėl net ir išrankiausias kavos mėgėjas ras, ko ieško. Perkant šią kavą galima nebijoti, kad skonis ar kvapas bus prastas.
Tik aukščiausia kokybė garantuoja, kad Jūsų puodelyje garuos aromatinga ir ypatingai skani kava. Tai gėrimas, kuris patiks visiems, kurie vertina kokybę. Kvapnios kavos gėrimas padės pradėti dieną gera nuotaika.

0
    0
    Mano krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į e.parduotuvę