JACOBS kava kaina

pupeliu_kava_jacobs_500g  malta_kava_jacobs_500g  malta_kava_jacobs_250g

Ar Jums žinoma JACOBS kava ir jos istorija?
Kas gali būti geriau už rytą su aromatingos kavos puodeliu rankose? Gėrimas, kuris daugelį šimtmečių populiarus įvairiose pasaulio šalyse teigiamai veikia ne tik jausmus, bet ir sveikatą. Kava nėra brangus malonumas. Net ir populiariausio prekės ženklo JACOBS kava kaina yra priimtina visiems.

Etiopija – arabinio kavamedžio gimtinė. Šio krašto žmonėms turime būti dėkingi už tai, kad dabar galime mėgautis kava, bet kur ir, bet kada. Nors daugelis mano, kad kava buvo pradėta gaminti Arabijoje, tačiau jie klysta. Ar žinote, kiek laiko yra kavos gėrimo tradicijoms? Pirmosios užuomazgos atsirado XI amžiuje. Tada pirmąkart į Arabiją iš Etiopijos buvo atvežta kava. Tuo kavos istorija nesibaigia. Vėliau turkai atrado šiuos kavamedžius ir pupeles. Karštas kavos gėrimas – jų nuopelnas. Nors iš pradžių buvo draudžiama atskleisti gamybos receptą, tačiau ilgai šios paslapties nepavyko išsaugoti. Taip po truputį po pasaulį pradėjo plisti slaptas gėrimas.
Kavos rūšių yra labai daug. Iki šiol populiariausia išlieka Arabika kava, kuri sudaro net 70 % pasaulio kavos rinkos. Tai iš tiesų labai daug. Jei nežinote kokia kava pavaišinti svečius – rinkitės ją. Gėrimas bus švelnus ir nuostabaus aromato. Mėgstantys stiprią kavą vertina Robustą. Stiprybė ir elegancija. Būtent taip galima apibūdinti šias kavos pupeles. Iš jų gaminama Espresso kava su puikia puta. Arabika ir Robusta yra populiariausios kavos rūšys.

Jacobs kavos kaina

Ne tik pupelių rūšis lemia skonį ir kainą. Labai svarbu kokiu būdu ji gaminama ir kas labiausiai Jums patinka. Europoje labai populiaru gerti kapučino ir latte. Pastaroji nuo kapučino skiriasi tuo, kad yra labai daug pieno ir ji nemaišoma. Labiau vertinantys itališką skonį mėgaujasi kapučino su pienu ir puta.
Kaina perkant kavą neturi būti lemiama. Svarbu kokybė. Gerai pagalvojus, kiekvienas galėtų prisiminti tokį atvejį, kai teko gerti neskanią kavą. Tai galėjo būti per stipri, per aitri ar nekvapni kava. Visiems kavos mėgėjams norisi mėgautis tik puikaus aromato ir skonio gėrimu. Puikus patarimas – pirkti per akcijas. Pavyzdžiui, nuolaidų metu JACOBS kavos kaina gali būti apie kelis, 2-4 eurus už 500 gramų tikrai kokybiškos kavos. Naudinga atminti, kad originali ir iš Vokietijos atgabenta kava niekada nekainuos mažiau už Lietuvos rinkai skirtos kainą. Optimali kaina patinka pirkėjams, todėl nenuostabu kodėl ji yra tarp perkamiausių pasaulio kavos gėrimų. Sakrusta.lt originalią Jacobs kavą atranda vis daugiau lietuvių.

Neretai, kainą lemia perkamas kavos kiekis ir suprantama, jos galiojimo laikas. Jei kavos galiojimas yra trumpas, akivaizdu, kad jos kaina bus mažiausia rinkoje. Jei terminas galiojimui bus gana didelis, Jacobs kava kainuos kur kas brangiau. Tai gali patvirtinti ir kavos ekspertai.
Vis daugiau žmonių pasaulyje mėgaujasi kava. Rytas be jos tarsi tas pats, kaip išlipti iš lovos ne ta koja. Juk nuo dienos pradžios priklauso, kaip ji klostysis toliau, tad pradėkite ją nuo malonaus skonio kavos puodelio.

Nustokite ieškoti geriausio, pradėkite atrasti – Sakrusta.lt

0
    0
    Mano krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į e.parduotuvę