Visos parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos

Itališka kava

Ar itališka kava auginama Italijoje?
Italija – kavos mėgėjų sostinė. Šį tonizuojantį gėrimą čia geria beveik visur ir bet kada. Kavos puodelis tinka ne tik anksti ryte, bet ir per pietus bei vakare. Kodėl jie taip elgiasi galite suprasti tik apsilankę žaviojoje Italijoje. Paslaptis labai paprastai. Itališka kava gaminama ypatingai skaniai.

Itališka kava

Arabikos rūšies pupelės, kaip ir visame pasaulyje, taip ir Italijoje vartojamos labiausiai. Turtingo skonio ir svaiginančio aromato kava šioje šalyje patiekiama visose kavinėse. Kavos pupelės labiausiai tinka tikram skoniui ir stipriam kvapui išgauti. Jų gamyba užsiima daugelis šalių, o Italija yra tarp pirmaujančių pasaulyje. Štai kodėl čia galima įsigyti ir mėgautis tikriausiu tirštu kavos gėrimu su pienu. Smaguriams siūloma ne tik tai, bet ir kava su ledais, grietinėle ar konjaku. Italijoje jos gėrimas tapo nacionalinės kultūros dalimi. Tik čia galima pajusti tikrąją jos vertę.
Šioje šalyje 1750 metais pirmą kartą buvo išvirta kava. Tai įvyko vandens kanalų sostinėje – Venecijoje. Iš pradžių šį gėrimą buvo galima įsigyti tik vaistinėse ir labai brangiai, o dabar jis prieinamas visiems. Itališka kava – juoda, stipri ir aromatinga. Būtent tokią mėgsta milijonai žmonių visame pasaulyje. Tai dar ne viskas. Geriant ją ne tik gerėja nuotaika, bet ir gerinama sveikata. Jau daugelį amžių žinoma, kad gerti kavą – sveika. Ne tik dėl to, kad ji gerina nuotaiką. Natūralioje kavoje yra apie du šimtai cheminių medžiagų, tarp kurių yra labai naudingos mūsų organizmui. Tik nevertėtų ja piktnaudžiauti. Trys puodeliai per dieną garantuoja, kad jokio pavojaus sveikatai nebus, nors dažniausia vartojamas tik vienas. Ji ypatingai tinka tiems, kurie turi per žemą kraujo spaudimą. Labai dažnai šio gėrimo teikiama nauda naudojasi besimokantys. Kofeinas stimuliuoja protinę veiklą, todėl jis populiarus ruošiantis egzaminams. Antioksidantai kavos pupelėse taip pat veikia teigiamai. Užterštas oras, maistas ir vanduo daro neigiamą įtaką mūsų sveikatai. O jei dar turime žalingų įpročių, tokių kaip rūkymas, alkoholio vartojimas ar nesveiko maisto valgymas, tai turime kuo anksčiau susirūpinti savo sveikata. Kavos puodelis gali būti puiki pradžia pradedant rūpintis savimi ir savo sveikata.

Naudinga atrasti ir originalią kavą:

DALLMAYR kava;

JACOBS kava;

Daugelis žmonių net neįsivaizduoja savo gyvenimo be aromatingos ir skanios kavos. Šis ritualas labai svarbus, todėl būtina atidžiai išsirinkti tinkamą pupelių rūšį bei jas pagaminti mėgstamu būdu. Tuomet galėsite mėgautis kiekviena akimirka gurkšnojant kavą.

0
    0
    Mano krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į e.parduotuvę