Visos parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos

Certified and trusted oil producer

In order to promote and protect the names of quality agricultural products such as olive oil, the European Union has established the PDO and PGI certification schemes which ensure that only products genuinely originating in the particular certified region are allowed to be identified as such in commerce.

Buy our Italian virgin oil ⟶

Special gift box

Compose your gift box and choose the best
delivery date.
We will take care of everything

 

 

Pasta collection

Tasteful, just like the grandma pasta.

 

Italian wines

Best seller you can’t miss

[yith_wc_productslider id=”268″]

From our farms to your table

Gumbo beet greens corn soko endive gumbo gourd. Parsley shallot courgette tatsoi pea sprouts fava bean collard greens dandelion okra wakame tomato. Dandelion cucumber earthnut pea peanut soko zucchini.

High quality ingredients for your Italian recipes.

Celery quandong swiss chard chicory earthnut pea potato. Salsify taro catsear garlic gram celery bitterleaf wattle seed collard greens nori. Grape wattle seed kombu beetroot horseradish carrot squash brussels sprout chard.

OUR PRODUCTS

Pasta

 

Vegetables

 

Meat

 

Wine

 

Fruit

 

 

Our news

 • Ar jau išbandėte „The Pink Stuff“ – namų švaros revoliuciją?
  Ar jums teko girdėti apie „The Pink Stuff“? Šis valymo produktas tapo tikra sensacija, žinomas dėl savo efektyvių valymo savybių. Straipsnyje aptarsime, kaip „The Pink Stuff“ iš pradžių buvo sukurta tekstilės pramonės poreikiams 1930-aisiais metais britų kompanijos „Stardrops“, bet vėliau transformavosi į vieną iš mėgstamiausių vartotojų namų valymo produktų. „The Pink Stuff“ ir „Stardrops“ istorija…

  Read More…

 • Dallmayr kavos gidas – tarp švelnumo ir sodrumo
  Renkantis tarp „Dallmayr Crema d’Oro” ir „Dallmayr Prodomo”, svarbu žinoti, kad abu variantai atspindi aukštą kokybę ir skiriasi tik unikaliomis skonio savybėmis. Tai ir padėsime Jums apsispręsti, kuri kava labiau atitiks Jūsų skonio lūkesčius. „Dallmayr Crema d’Oro” – subtilumo meistriškumas Ši kava išsiskiria savo lengvu ir harmoningu skoniu, kuriame susipina gaivios citrusinių vaisių ir žiedų…

  Read More…

0
  0
  Mano krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į e.parduotuvę