Visos parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos

Dallmayr kavos gidas – tarp švelnumo ir sodrumo

2024-04-02

Blogas

Renkantis tarp „Dallmayr Crema d’Oro” ir „Dallmayr Prodomo”, svarbu žinoti, kad abu variantai atspindi aukštą kokybę ir skiriasi tik unikaliomis skonio savybėmis. Tai ir padėsime Jums apsispręsti, kuri kava labiau atitiks Jūsų skonio lūkesčius.

Dallmayr kavos gidas - tarp švelnumo ir sodrumo

„Dallmayr Crema d’Oro” – subtilumo meistriškumas

 • Ši kava išsiskiria savo lengvu ir harmoningu skoniu, kuriame susipina gaivios citrusinių vaisių ir žiedų aromato gijos. Vidutinis kartumo ir rūgštumo lygis suteikia skoniui subalansuotumo,
 • kokybė izoliuota, sodri auksinė crema papildo kiekvieną gurkšnį, suteikdama kavai prabangumo pojūtį,
 • kavos pupelės tai visiška arabika, išrenkama iš geriausių Centrinės Amerikos ir Indijos augintų pupelių.
 • tiems, kas vertina švelnų kavos skrudinimą ir ieško puikaus espresso ar pieniškų kavos gėrimų varianto – idealus pasirinkimas.

Kavos pupelės Dallmayr Crema Prodomo, 1kg

„Dallmayr Prodomo” – sodrumo įkvėpimas

 • Skonis tai pasakojimas apie sodrumą, kuriame susilieja šokolado, riešutų ir karamelės natų sinfonija. Subtilus kartumo ir rūgštumo balansas atveria skonio turtingumą,
 • vientisumas, nors crema nėra tokia tiršta kaip „Crema d’Oro„, vis tiek užtikrina malonų gėrimo vientisumą,
 • kavos pupelių selekcija tai elitas tarp arabikos pupelių, pasižymi išskirtine kokybe,
 • idealus pasirinkimas mėgstantiems gurkšnoti galingesnio skonio kavą, tiek grynai, tiek praturtintą pienu.

Kavos pupelės Dallmayr Crema d'Oro, 1kg

Ką galima rekomenduoti kavos mylėtojams?

 • Bandymai su abiejų rūšių mišiniu gali atskleisti naujus, netikėtus skonio atradimus,
 • jei jus pradedantysis – „Crema d’Oro” gali tapti puikiu startu į kavos pasaulį dėl savo švelnaus skonio.

O kokios išskirtinės dallmayr kavos savybės?

 • „Crema d’Oro” yra pritaikyta tiek kasdieniam vartojimui, tiek išrankiam skonio gurmaniui, pasižymi universaliu skrudinimo lygiu, kuris išryškina natūralią pupelių aromą.
 • „Crema Prodomo” išsiskiria savo intensyviu ir turtingu skoniu, siūlo tvirtą kūno pojūtį ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško sodrumo bei skonio gilumo.

Abi „Dallmayr” kavos rūšys žavi savo unikaliomis ypatybėmis ir gali patenkinti įvairiausius skonio lūkesčius. Ar mėgstate švelnų skonį su gėlių bei citrusinių vaisių užuominomis ar trokštate pasinerti į sodraus šokolado, riešutų bei karamelės simfoniją, „Dallmayr” siūlo aukščiausios kokybės kavą kiekvienam momentui.

DUK

Kuo skiriasi „Dallmayr Crema d’Oro” nuo „Dallmayr Prodomo”?

„Dallmayr Crema d’Oro” pasižymi švelniu, subalansuotu skoniu su citrusinių vaisių ir gėlių natomis, puikiai tinka espresso ir pieniškiems kavos gėrimams. „Dallmayr Prodomo” išsiskiria sodriu skoniu su šokolado, riešutų ir karamelės užuominomis, tinkamas tiek juodai, tiek su pienu.

Kokia kavos pupelių rūšis naudojama šiose kavose?

Abiejose kavose naudojama 100% arabikos pupelės. „Crema d’Oro” mišinys yra iš Centrinės Amerikos ir Indijos, o „Prodomo” – aukščiausios kokybės arabikos pupelės iš įvairių pasaulio regionų.

Ar šios kavos tinka espresso?

Taip, abi kavos puikiai tinka espresso. „Crema d’Oro” yra idealus pasirinkimas dėl savo tirštos cremos, o „Prodomo” taip pat gali būti naudojamas espresso, nors ir turi ne tokia tirštą cremą.

Kaip geriausia paruošti šias kavas?

„Dallmayr Crema d’Oro” puikiai tinka kaip espresso, cappuccino, ar latte dėl savo švelnumo ir puikios cremos. „Dallmayr Prodomo” dėl sodresnio skonio yra puikus tiek kaip espresso, tiek praturtintas pienu, ar net kaip tradicinė užplikyta kava.

Kam rekomenduojama „Crema d’Oro” ir „Prodomo”?

„Crema d’Oro” rekomenduojama tiems, kurie mėgsta švelnesnę kavą su puikia crema. „Prodomo” puikiai tiks mėgstantiems sodrų, intensyvų skonį su subtiliais niuansais.

Ar galima maišyti šias dvi kavos rūšis?

Taip, jei norite eksperimentuoti ir atrasti naujus skonio niuansus, galite išbandyti šių kavos mišinių proporcijas pagal asmeninį skonį.

Kokią kavą turėčiau rinktis, jei esu naujokas?

Jeigu esate kavos gėrimo pradedantysis, „Crema d’Oro” gali būti puikus pasirinkimas dėl savo švelnesnio skonio. Jei ieškote intensyvesnio skonio, „Prodomo” galėtų būti sekantis žingsnis.

Kaip užtikrinti geriausią šių kavų skonį?

Visada naudokite šviežiai skrudintas kavos pupeles ir sumalkite jas tiesiog prieš virdami, kad gautumėte optimalų skonį ir aromatą.

0
  0
  Mano krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į e.parduotuvę