Visos parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos

Gilių kava

Gilių kava
Tvirtiems lietuviams – gilių kava!
Ąžuolas lietuviams daugelį šimtmečių buvo stiprybės simbolis. Mūsų protėviai naudojosi ir jo teikiama nauda. Gilių kava – ąžuolo vaisių gėrimas, kuris buvo praradęs savo populiarumą, tačiau dabar daugelis grįžta prie natūralumo ištakų, tad ir ji vėl tampa mėgstamu gėrimu daugelio iš mūsų namuose. Ne tik mūsų šalis naudojosi gilių teikiama nauda, bet ir daugelis kitų tautų.

giliu_kava_prekyba
Kiek daug naudingų savybių turi kava pagaminta iš gilių. Ja gydoma mažakraujystė, gerinamas apetitas ir aprūpinamas organizmas vitaminais bei mikroelementais. Tai puiki priemonė sustiprinti sveikatą bet kokio amžiaus žmonėms. Ji turi teigiamą poveikį ir vaikams. Tikriausiai daugeliui kavos gėrimas ir mažamečiai atrodo nepriimtina. Bet juk kava iš gilių neturi kofeino, todėl ja gali mėgautis tiek jauni, tiek ir vyresnio amžiaus žmonės, kuriems jo reikia vengti. Geriant natūralią kavą pagamintą iš kavos pupelių reikia riboti kofeino kiekį. Jos reikia atsisakyti tiems, kurie skundžiasi nemiga ar nerimu bei serga širdies ir kraujagyslių ligomis. Vaikai, vyresnio amžiaus žmonės ir nėščiosios turi kofeino turinčią kavą pakeisti į kitą alternatyvų gėrimą arba atsisakyti. Gerti kavą daugeliui įprasta taip pat, kaip ir tai, kad kiekvieną dieną išaušta rytas. Pradėti dieną be aromatingos kavos gėrimo tampa sunku. Puikus pasirinkimas – kava verdama iš gilių.
Tam, kad pasigaminti tokią kavą reikia ne tik surinkti giles rudenį, bet ir jas paruošti. Atminkite, kad surinkus žalias giles galite pakenkti savo sveikatai, nes jos išskiria toksines medžiagas. Tinkamas paruošimas užtrunka, nes jas būtina perpjauti ir nulupti. Tai labai kruopštus darbas ir ne kiekvienas turi tiek kantrybės. Būtina išrinkti pažeistas giles ir tuomet jas virti piene, kol suminkštės. Tik tuomet galima sumalti gautą masę ir išdžiovinti. Be to, tokių gilių reikia pririnkti ir paruošti tiek, kad užtektų iki kito jų rinkimo sezono. Todėl paprasčiausias būdas jų įsigyti parduotuvėse. Norint pajusti tikrą gilių kavos skonį būtina jas tinkamai paruošti. Juk ir paprastą kavą mes ruošiame ne bet kaip. Gilių kavos mišinį reikia berti į verdantį vandenį ir pavirti kelias minutes. Pagardinkite pienu ir nustebsite kokia ji gardi.
Gilių kava yra puikus būdas pakeisti natūralią kavą, kuri gaminama iš kavos pupelių. Pikantiškas skonis ir aromatas suteiks malonių emocijų, o teigiama nauda organizmui padės sustiprinti sveikatą. Pasinaudokite gamtos teikiamomis vertybėmis ir džiaukitės gera nuotaika bei savijauta.

0
    0
    Mano krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į e.parduotuvę